top of page

Prvoligový tým v polovině soutěže až předposlední

Tento víkend se konalo druhé kolo první ligy mužů, kdy se naši hráči v sobotu představili v Praze a to ve složení Kuba Zapala, Ondra Bořil, Standa Jurčík a Honza Břeň. V prvním zápase se postavili proti týmu Buldočci – Hradec Králové. Jediný, kdo v tomto utkání dokázal zvítězit, byl Standa, který zvládl svůj zápas v poměru 3/0 na sety. Ostatní naši hráči v prvním utkání prohráli a to velmi smolně, když třeba Honza Břeň vedl již 2/0 na sety, ale nakonec zápas prohrál 2/3. V odpoledním utkání sobotního kola se představili proti týmu HAMR. Stejně jako v prvním zápase si tým Viktoria Brno Huslík připsal pouze jedinou výhru, kterou zaznamenal Honza díky vítězství 3/1. Sobotní utkání skončila tedy shodně 1/3 na zápasy. Na nedělní zápasy se naši hráči přesunuli do Poděbrad. První utkání sehráli s domácím týmem. V tomto utkání si připsal jedinou výhru tentokrát Kuba, který vyhrál 3/2 s Romanem Kubričanem. Náš tým tak utrpěl další porážku 1/3. K poslednímu utkání nastoupili proti silnému týmu SC Otec. Ani v tomhle utkání se nepodařilo borcům vyhrát a připsali si prohru 0/4 na zápasy. Celkově se jim tak druhý hrací víkend vůbec nevyvedl a mají co napravovat v druhé polovině základní části, když nyní okupují až předposlední místo tabulky.bottom of page