top of page

Zdubová a Panáček vítězí na turnajích dospělých kategorie B

Tento víkend se odehrál mužský a ženský turnaj kategorie B. V Ostravě se představili hned 4 naši hráči. Těmi byli Marek Panáček, Kuba Zapala, Tomáš Tauš a David Neugebauer. Nejlépe si vedl Mara, který celým turnajem proklouzl bez větších problémů a po čtyřech vítězstvích 3/0 na sety mohl radovat z celkového vítězství na tomto turnaji. Mezi 16 nejlepších se ještě dokázali probojovat Tomáš Tauš a Kuba Zapala. V platu o 9. – 16. místo si lépe vedl Tomáš, který první zápas dokázal vyhrát, poté si však na své konto připsal dvě prohry a celkově obsadil 12. místo. Své zápasy po až překvapivě vysoké prohře s Filipem Strouhalem ve 2.kole Kuba skrečoval a skončil tedy na 16. místě. Poslední náš zástupce na tomto turnaji David si zahrál plate o 17. – 32. Místo, poté co v předkole nestačil na svého soupeře v poměru 0/3. David měl následně v platu nejprve volné kolo a poté nestačil na Michala Šomana. Další zápas byl Davidovi skrečován. Bohužel, ani v posledním souboji David na svého soupeře nestačil a celkově tak skončil na 22. místě.


Na druhém B turnaji mužů, který se konal v Praze se představil pouze Boris Heneš. Boris v předkole narazil na Kristiána Mráčka, se kterým bojoval, co to šlo, avšak na protivníka nestačil a prohrál 1/3 na sety. V následném platu o 33. – 48. místo měl nejprve volný los, poté dokázal porazit Dana Vránu 2/0. Další souboj sehrál s Lukášem Klineckým, kterému podlehl 1/2. Boris si pak připsal na své konto ještě jednu výhru a jednu prohru, což v konečném součtu nakonec stačilo na 38. místo.


Mezi ženami se na turnaji žen kategorie B představila Terka Zdubová. Ta si na turnaji, kde se představilo celkem pouze 8 hráček, vedla velmi dobře a všechny tři zápasy dokázala vyhrát bez ztráty setu a podařilo se jí stejně jako Markovi celý turnaj vyhrát. Terka si připsala první vítězství na turnaji této kategorie.


Gratulujeme!

bottom of page