top of page

Naše ženy překvapivě ve vedení extraligy!


První kolo extraligy žen se odehrálo u nás v Brně na Viktorce a náš klub měl zde zastoupení dvou týmů. Lépe se vedlo týmu Viktoria Brno Kabel-A.T. ve složení Míša Čepová, Aďa Malinová a Kristýna Vykouřilová, který si v prvním kole dokázal poradit s naším druhým týmem a to v poměru 3/0 na zápasy. Druhé utkání naše ženy sehrály s týmem SC Otec – TOPO, kde stejně jako v prvním utkání dokázaly všechny naše hráčky vyhrát a připsat si na své konto druhou výhru 3/0. V nedělních utkáních se místo Kristýny na kurtě představila Marika Doubravová. První utkání sehrály s týmem Fotorobot Praha, kde Marika nestačila na Zuzku Kubáňovou, avšak Míša i Aďa své zápasy dokázaly vyhrát a tým Kabel-A.T. si připsal už třetí výhru. Poslední čtvrté utkání sehrály s SK Modrým Světem z Prahy. Z výhry se radovalyv Marika a Aďa, Míša nestačila na českou jedničku Annu Sermu. Celkově tak naše ženy porazily Modrý svět 2/1na zápasy a po úvodním hracím víkendu se překvapivě ale zaslouženě sluní na čele ženské extraligy.


Náš druhý tým Viktoria Brno Prima se představil ve složení Denisa Rohunová, Paulina Krzywicka a Terka Zdubová. V prvním utkání holky nestačily na náš druhý tým v poměru 0/3. V odpoledním utkání se utkaly s týmem Fotorobot Praha. Jediné utkání dokázala vyhrát Paulina, a tak utkání skončilo 1/2 v neprospěch našeho týmu. V nedělním utkání se nejprve střetly naše hráčky s týmem z Modrého Světa, kterému podlehly 0/3 na zápasy. Následně se utkaly s týmem Moravské Slavie Brno. První zápas dokázala Terka vyhrát 3/1 nad Maruškou Jičínskou. Ve druhém utkání nestačila Denisa na Olgu Kolářovou, a tak o vítězi posledního utkání musel rozhodnout zápas mezi Paulinou a Eliškou Jičínskou. Z vítězství se nakonec radovala Paulina, která dokázala zvítězit 3/2 na sety a náš tým si připsal první výhru v nové sezóně. Týmu Viktoria Brno Prima to tak celkově stačí na průběžné 5.místo po 1.hracím víkendu!


Velká gratulace zejména ženám z Viktorie Kabel-A.T. ale i druhému týmu za perfektní reprezentaci našeho klubu!

bottom of page