top of page

Druholigáči po úvodu čtvrtí

Tento víkend se konalo první kolo 1., 2. a 3. ligy. Ve druhé lize se v sobotu za tým Viktoria Brno Veem Trading představili Roman Švec, Michal Štěpán, Roman Šebela a Marika Doubravová. Naši hráči nezačali špatně a dokázali si poradit s týmem Squash Gang. V tomto utkání každý tým zvítězil dvakrát. Rozhodli tak sety a těch získal o jeden více náš tým. Druhé utkání jsme naopak prohráli o jeden set, když ke svému utkání pro zranění z úvodního zápasu nenastoupil Roman Šebela. V neděli se místo Romana Šebely představil Tomáš Havlík a hned v prvním utkání dokázal tým Veem Trading zvítězit nad týmem ze Znojma a to 4/0 na zápasy. Ve druhém zápase náš tým nestačil na SC Otec – Topo, kterému podlehl 1/3 na zápasy. Nutno podotknout, že tomu bylo po trochu smolném průběhu, protože Michal a Marika své zápasy prohráli až v pátém setu. Týmu tak po prvním hracím víkendu patří pěkné 4.místo.

bottom of page