top of page

Míša Čepová třetí na ženském A turnaji

První ženský turnaj nové sezóny se konal v Praze. Zúčastnily se jej Aďa Malinová, Míša Čepová, Kristýna Vykouřilová, Terka Zdubová a Klára Köhlerová. Nejlépe si vedla Míša. Ta se probojovala až do semifinále, když ji čtvrtfinálový zápas skrečovala Natálie Babjuková. V semifinále se utkala se Zuzkou Kubáňovou. Celý zápas byl velice vyrovnaný, avšak více se dařilo soupeřce, která nakonec vyhrála 3/1 a Míša si tak zahrála o 3. místo. V tomto zápase se utkala s další naší hráčkou Aďou Malinovou. Aďa v semifinálovém boji nestačila na Olgu Kolářovou v poměru 0/3 na sety. V zápase o třetí místo dominovala Míša a nakonec se tak po výhře 3/0 mohla radovat ze 3. Místa. Aďa Malinová tedy nakonec skončila na místě čtvrtém.


Velmi dobře zahrála i Terka Zdubová, která dokázala v osmifinálovém boji zdolat poprvé Denisu Rohunovou a to 3/2 na sety a 11/9 v pátém setu. Ve čtvrtfinále na ni čekala pozdější vítězka turnaje Olga Kolářová, na kterou nestačila 0/3 na sety. V platu o 5. – 8. místo nestačila na Terku Elznicovou 0/3. Poslední soupeřka Terky souboj skrečovala, a tak se mohla radovat z výborného 7. místa.


Další z našich hráček Kristýna Vykouřilová si nevedla taky vůbec špatně, bohužel však ve druhém kole nerazila na těžkou soupeřku - Natálii Babjukovou. Kristýna nejprve prohrávala 0/2 na sety. Zápas ale nevzdala a dokázala vyrovnat na 2/2. Bohužel poslední set patřil soupeřce, a tak Kristýna spadla do boje o 9. – 16. místo. Zde dokázala první dva zápasy vyhrát. V posledním utkání ovšem nestačila na Elišku Jičínskou, které podlehla 2/3 na sety, poté co musela znovu dotahovat zápas ze stavu 0/2.


Poslední naše hráčka Klára Köhlerová v prvním kole nestačila na Nikolu Věříšovou a spadla tak do platu o 17. – 32. místo, kde neztratila ani jeden set a obsadila tak 17. místo.

bottom of page