Squash pro všechny a MČR juniorů družstev


Jak jsme Vás již informovali, květen a červen je a bude v Centru Viktoria plný squashe. Po víkendovém Mistrovství ČR žen a mužů do 23-ti let a devátém turnaji celoroční soutěže Sportprofit tour nás o nadcházejícím víkendu čeká další významná akce. Bude jí Mistrovství ČR družstev juniorů do 15-ti a 19-ti let, které proběhne v sobotu a v neděli 2.-3.6.2018. V rámci této akce se představí celkem 24 týmů z celé ČR, což značí, že každý den bude ve squashcentru více jak 150 hráčů a doprovodů. Náš klub bude mít zastoupení v obou kategoriích, přičemž do mladší kategorie se kvalifikovali dokonce dvě naše družstva.


MČR družstev juniorů do 15-ti a 19-ti let je součástí projektu "SQUASH PRO VŠECHNY", který náš klub pořádá ve dnech 1-3.6.2018. Celý tento projekt je zaměřen na širokou veřejnost, především na děti a mládež.


O jeho významu svědčí i skutečnost, že byl zařazen do projektu České unie sportu s názvem ČUS SPORTUJ S NÁMI 2018. Cílem je seznámit veřejnost se squashem a přivést ji k pravidelným sportovním aktivitám. V rámci akce jsme ve spolupráci s Centrem Viktoria připravili 1.6.2018 den otevřených dveří v Centru Viktoria. K dispozici bude od 10.30 hodin i mobilní nafukovací kurt postavený v areálu centra a vhodný především pro děti, dále pak i kompletní zázemí centra. Připravena je autogramiáda a exhibiční zápasy seniorských i juniorských reprezentantů ČR. S těmito si bude moci poměřit i veřejnost. Jak již bylo zmíněno, akce předchází programu MČR juniorů družstev v centru Viktoria.Všechny účastníky obou těchto akcí současně zveme v sobotu 2.6.2018 na Brněnskou přehradu, kde se na její hladině koná večer od 22,30 hodin jeden ze čtyř velkých ohňostrojů (cca 25minut), tentokrát skupiny FLASH BARRANDOV SFX Česko u příležitosti každoroční mezinárodní přehlídky ohňostrojů s hudbou Ignis Brunensis. Každý z těchto ohňostrojů navštíví cca 200.000 diváků.


NA VŠECHNY TYTO AKCE JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!!


Webové stránky MČR družstev naleznete ZDE.


Pozvánku na "SQUASH PRO VŠECHNY" včetně programu naleznete ZDE.