top of page

Juniorský turnaj kategorie B na Viktorce

Poslední z juniorských turnajů kategorie B se konal u nás v Centru Viktoria. Největší početní zastoupení našich hráčů jsme měli v B11. Zde si nejlépe vedl Max Pelikán, který dokázal vyhrát první kolo a postoupit tak mezi osm nejlepších. Po čtvrtfinálové prohře si pak zahrál o 5. – 8. Místo, kde si nejprve připsal výhru a následně prohru. Celkově tak obsadil 6. místo. Další čtyři naši hráči se utkali v boji o 9. – 14. místo. Nejlépe dopadl Sebastien Šíma, který se po dvou výhrách utkal v boji o 9. Místo. Zde už bohužel na svého soupeře nestačil a obsadil tak 10.příčku. Jen o jedno místo níže skončil Tonda Kachlíř, když v posledním zápase nedal soupeři žádnou šanci a vyhrál 3/0. Další dva naši hráči Kristián Bořil a Lukáš Pári se spolu utkali v posledním zápase o 13. místo. Všechny sety byly vyrovnané, ale koncovku vždycky zvládl lépe Kristián a zápas tak vyhrál 3/0. Mezi chlapci se představili ještě v B15 Radim a Michal Juráškovi. První zápas oběma hráčům přilosoval těžké soupeře, přes které nepřešli a spadli tak do platu o 5. - 8. místo. Oba zde jednou vyhráli a prohráli, ale protože Michal dokázal vyhrát o zápas dříve, skončil tak na 6. Místě. Radim se umístil na konečném 7.místě.


V G15 se představila Ella Pelikánová, která v prvním kole podlehla po velkém souboji Nikole Štěpánové 1/3. Spadla tedy do skupiny o 5. – 7. místo, kde oba své zápasy vyhrála a skončila na 5.místě. Ella se v neděli představila ještě v G13 společně s Bětkou Obrdlíkovou a Jasmínou Absolonovou. Nejlépe si vedla Ella, která skončila na 2. místě. Výborné zápasy odehrála i Bětka. Ta nakonec vybojovala 4.místo, když nebyla vůbec daleko od toho, aby poprvé vybojovala pozici mezi 3 nejlepšími. Jasmína na svém vůbec prvním velkém turnaji obsadila konečné 6. místo.


Všem gratulujeme!

bottom of page