top of page

Závěrečná áčka a céčko sezony 2017/2018


Poslední mužský turnaj kategorie A této sezóny se konal u nás v Centru Viktoria. Mezi muži se představil Ondra Uherka, Michal Jadrníček, Kuba Zapala, Tomáš Havlík a Martin Kollár. Nejlépe si vedl Ondra, který se probojoval až do finále, když v semifinále zdolal po velké 70ti minutové bitvě Lukáše Jelínka 3/1. Ve finále na něj čekal Kuba Solnický. Po velkém boji se nakonec z vítězství radoval právě Kuba, který zvítězil 3/1 na sety. Ondra tedy skončil na místě druhém. Do čtvrtfinále se probojovali ještě Michal a Kuba, kde oba své zápasy prohráli. Michal s Jelínkem 1/3 a Kuba nestačil na Solnického 0/3. Oba se tak utkali v nedělních bojích o 5. – 8. místo a poté co oba své zápasy prohráli, si na závěr turnaje zahráli spolu. Z vítězství 3/2 se nakonec radoval Michal a skončil na místě 7., Kuba obsadil místo 8. V předkole na své soupeře nestačili Tomáš ani Martin a spadli tak do platu o 17. – 23. místo. Zde však nedokázal ani jeden z nich vyhrát nějaký zápas, a tak díky jednomu volnému kolu Tomáš obsadil 22. místo a Martin 23.místo.V Brně se zároveň konal i poslední ženský A turnaj, kde jsme měli naše hráčky v hojném zastoupení. Nejlépe si vedla Míša Čepová, která dokázala celý turnaj vyhrát, když si ve finále poradila s Terkou Svobodovou 3/2 na sety. Mezi nejlepší osmičku se probojovala ještě Kristýna Vykouřilová. Ta se nakonec představila v zápasech o 5. – 8. Místo, kde po velkém boji nestačila na Terku Elznicovou 2/3. Poslední zápas jí byl skrečován, a tak skončila na 7.místě. V platu o 9. – 16.místo se utkalo hned 6 našich hráček. Nejlépe si vedla Paulina Krzywicka. Ta vyhrála všechny zápasy a skončila devátá. Jen o jedno místo níže skončila Aďa Malinová, která měla v úvodním zápase turnaje 3 matchbally proti budoucí vítězce Míše, ale ani jeden z nich nedokázala proměnit. Na 11.pozici se umístila Verča Šromová a na 12. místě Klára Köhlerová. Další dvě naše hráčky Dana Ondrejová a Ella Gálová se proti sobě měly utkat v boji o 15. místo. Zápas však Ella skrečovala a tedy lepší umístění si bere Dana a 16. místo Ella. Velkou smůlu na los měla Marika Doubravová, která jako jediná hrála spolu s Paulinou předkolo. Bohužel, to pro Mariku nedopadlo dobře a skončila tak s pouze jedním odehraným zápasem na 17.místě.Na posledním céčku sezóny jsme také měli početné zastoupení. V Olomouci se představili Michal Štěpán, Michal Vaněk, Tomáš Tauš, Boris Heneš, Aleš Tchuř a Roman Šebela. Výborně si vedl Michal Vaněk, který si vybojoval finále, kde však nestačil na Kubu Slavíčka 1/3. Slavíček v semifinálovém boji vyřadil i druhého z našich Michalů a to těsným rozdílem 3/2. Michal Štěpán se tak utkal v boji o bronz, kde však nestačil na Lukáše Kampa a skončil na 4. místě. V utkáních o 9. – 16. místo se představili dva naši hráči Tomáš a Boris. Lépe nakonec skončil Tomáš, který se probojoval až na 11. místo. Boris skončil na 14. místě. Další z našich hráčů, Aleš a Roman, si zahráli plate o 17. – 32. místo. Na 20. místě se po dvou výhrách a dvou prohrách umístil Aleš. Roman nakonec skončil na místě 27.


Fotogalerii z tuneje naleznete ZDE.

bottom of page