top of page

Marek Panáček vítězí na mužském turnaji kategorie B

V Ostravě se konal mužský turnaj kategorie B. Celkem se na něm představilo 6 našich hráčů. Těmi byli Kuba Zapala, Marek Panáček, Honza Ryba, Tomáš Havlík, Michal Vaněk a Aleš Tchuř. Nejlépe si vedl Mara, který se bez problémů probojoval až do semifinále, kde si také hladce poradil se svým týmovým kolegou Kubou. Následné finále pak sehrál proti Kubovi Šichnárkovi a byl to boj až do posledního míčku. Z vítězství se nakonec radoval Mara a po výhře 3/2 si připsal na své konto vůbec první vítězství na mužském turnaji kategorie B.


Další z našich hráčů Kuba, který prohrál semifinále právě s Marou, sehrál zápas o 3. Místo s Polákem Jakubem Wasilewskim. Na toho bohužel Kuba nestačil a po prohře 0/2 skončil nakonec na 4. místě.


Jen o jedno místo níže se umístil Honza Ryba, který v hlavním pavouku nepřešel přes Kubu Šichnárka ve čtvrtfinále. Ostatní zápasy Honza vyhrál 2/0 a skončil tedy na páté příčce.


Další z našich hráčů, který se probojoval mezi osm nejlepších byl překvapivě Tomáš Havlík. Ten po prvním skrečovaném kole postoupil mezi 16 nejlepších a zde si poradil s Marcelem Ujfalušim. Ve čtvrtfinále už nestačil na Kubu Zapalu a spadl do platu o 5. – 8. místo. První zápas se mu podařilo vyhrát a tak se utkal s Honzou. Na toho však nestačil a skončil tedy na skvělém 6.místě.


Mezi 10 nejlepších se probojoval ještě Michal Vaněk. Ten v osmifinálovém boji podlehl Kubovi Šichnárkovi a hrál tak plate o 9. – 16.místo. V něm si na své konto připsal už jen samé výhry a obsadil výborné 9. místo.


Posledním z našich hráčů byl Aleš Tchuř. Tomu nepřál los a hned v prvním kole se střetl s Honzou Rybou. Po prohře 0/3 spadl do platu o 17. – 32. místo. Zde se mu podařilo vyhrát první dva zápasy 2/0 a postoupit tak do bojů o 17. – 20.místo. Zde se Aleši nedařilo dle jeho představ a po dvou prohrách 0/2 obsadil 20. místo.

bottom of page