top of page

Naši hráči v České televizi v rámci exhibice ve Fajne

Jak jste jistě zaznamenali, minulou sobotu proběhl v ostravském centru Fajne turnaj kategorie D, kterého se účastnili i dva hráči z TOP 10 světového žebříčku. Společně s nimi zde startovali i hráči našeho klubu v čele s Danielem Mekbibem. Ještě jednou se vracíme k této squashové exhibici, ve které se střetli Egypťan Ali Farag a Němec Simon Rösner. Pro ty, kteří neměli možnost zhlédnout krátký sestřih v České televizi, přinášíme odkaz na něj ZDE. Jak jistě uvidíte, neztratili se i další zástupci našeho klubu.


Zajímavostí s odstupem času je i skutečnost, že oba dva soupeři z Ostravy se střetli i v dnešním finále turnaje Swedish Open 2018, na který z Ostravy odletěli. I na tomto turnaji, stejně jako ve Fajne, byl úspěšnější Ali Farag, který Simona Rösnera zdolal 3/1 na sety.

bottom of page