top of page

Míša Čepová a Dan Mekbib vítězi únorových áček!

V Ostravě se konal poslední mužský a ženský turnaj před nadcházejícím MČR, jež se bude konat v Praze od 1.3 do 4.3. Mezi muži se turnaje zúčastnili Dan Mekbib, Maťo Hrnčiřík, Michal Jadrníček a Kuba Zapala. Nejlépe dopadl Dan. Ten celý turnaj vyhrál poté, co si v poměrně vyrovnaném semifinále poradil s Ondrou Vorlíčkem a následně mu byl finálový zápas skrečován Honzou Koukalem. Ostatní naši hráči se představili v platu o 9. – 16. místo. Zde si nejlépe vedl Maťo, který všechny zápasy dokázal vyhrát 2/0 a skončil tedy na 9. místě. Michal a Kuba se spolu utkali v utkání o 13. místo. Po setech 12/14, 11/2 a 11/4 se nakonec z vítězství radoval Michal a 14. místo tak připadlo Kubovi.

Mezi ženami se představily tři naše hráčky. Nejlépe si vedla Míša Čepová. Ta se z pozice nasazené hráčky číslo 4 dokázala probojovat až do finále. Tam ji za soupeřku byla Tereza Elznicová, s níž si však Míša poradila a mohla tak začít slavit svůj první vyhraný áčkový turnaj mezi ženami. Hned v prvním kole pak na sebe narazily Kristýna Vykouřilová a Marika Doubravová. Ze souboje vyšla lépe Kristýna, která dokázala zápas vyhrát 3/0 na sety. Bohužel pak podlehla Evě Feřtekové a spadla do platu o 5. – 8. místo. V tom si v obou soubojích dokázala se soupeřkami poradit a obsadit tak příjemné 5. místo. To Marika spadla do skupiny o 9. – 13. místo, kde 3 zápasy dokázala s přehledem ovládnout. Poslední utkání proti Veronice Badalové začala Marika dobře a vedla 2/0 na sety, soupeřka však nakonec dokázala zápas otočit a Marika tak skončila na místě 10.

bottom of page