top of page

Roman Švec vítězem domácího mužského Céčka

V Brně se konal další ze série mužských turnajů ČASQ kategorie C. Celkově se jej zúčastnilo 12 našich hráčů. Nejlépe si vedl Roman Švec, který dokázal celý turnaj vyhrát a to dokonce beze ztráty setu. Romanovi se tak podařilo vyhrát již třetí C turnaj v této sezóně. Ve finále se utkal s naším dalším hráčem a tím byl Honza Ryba, který se vrátil na kurty po skoro roční odmlce kvůli zranění kolene. Na čtvrtém místě se umístil Michal Štěpán, který v semifinále podlehl právě Romanovi a v boji o 3. místo nestačil na Martina Honka. Mezi 8 nejlepších se probojovali ještě Michal Vaněk a Martin Kollár. Lépe si vedl Michal. Ten dokázal první zápas v platu o 5. – 8. místo vyhrát nad Lukášem Kratochvílem. Následně však nestačil na Honzu Šťastníka a obsadil tak 6. místo. To Martin v prvním platovém zápase nestačil na Honzu a druhý zápas mu byl skrečován, a tak skončil na 7. místě. V platu o 9. – 16. místo se představili další čtyři naši hráči. Nejlépe si vedl Tomáš Havlík, který všechny zápasy vyhrál a obsadil 9. místo. Poslední souboj sehrál s dalším naším hráčem a tím byl Ondra Bořil. Ondra podlehl Tomášovi po velmi vyrovnaném boji 8/11, 13/11 a 9/11 a skončil na 10. místě. Další dva naši hráči Tomáš Tauš a Boris Heneš první dva zápasy shodně prohráli, a tak se spolu utkali v rozhodujícím boji o 15. místo. Lépe si vedl Tomáš a po setech 11/8 a 11/9 skončil 15. a Boris 16. David Neugebauer, Aleš Tchuř a Pavel Krajsa se představili v platu o 19. – 32. místo. Nejlépe skončil Aleš, který dokázal první dva zápasy vyhrát, poté však dva zápasy prohrál a to stačilo na 20. místo. Jen o jedno místo níže skončil Pavel. Pavel v platu prohrál pouze s Alešem. Ostatní zápasy se mu podařilo vyhrát a obsadit tak 21. místo. Jako poslední se představil na turnaji David Neugebauer. Ten si na své konto připsal 23. místo, když v posledním zápase dokázal vyhrát 2/0 nad Václavem Mácou.


Všem hráčům gratulujeme!


Kompletní výsledky turnaje naleznete ZDE


Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

bottom of page