top of page

Naši hráči na mužském béčku v Ostravě

V sobotu 6. ledna se v ostravském centru Fajne uskutečnilo první mužské béčko kalendářního roku 2018, na kterém se představilo hned 7 zástupců našeho klubu. Nejlépe si vedl Jakub Zapala, který obsadil 7.místo poté, co měl tak trochu smůlu na los, když již ve čtvrtfinále narazil na černého koně turnaje a pozdějšího finalistu Patrika Neuwirtha. Tomu podlehl 0/3 na sety. V 1.kole si se soupeřem dokázal poradit ještě Michale Štěpán, jenž zdolal Pepu Nakládala. V dalším utkání však již nestačil nestačil na nakonec čtvrtého Martina Ředinu v poměru 0/3. Michal nakonec obsadil celkové 13. místo. Všichni ostatní naši hráči bohužel prohráli již v 1.kole nebo předkole. Nejlépe z takto vyřazených si vedl 22. Tomáš Havlík. Hned za ním na 23. místě skončil Boris Heneš. Michal Vaněk po úvodních dvou prohrách již nenašel přemožitele a obsadil konečnou 25. příčku. Z hráčů, kteří prohráli v předkole dopadl nejlépe nakonec 37. Pavel Krajsa. Aleš Tchuř obsadil 41.místo.


reportáž od pořadatele naleznete zde:

bottom of page