top of page

Druhé kolo 1., 2. a 3. ligy

O víkendu se konalo druhé kolo 1. ligy, kde se náš tým Viktoria Brno Huslík představil v Ostravě. V sobotu nastoupil tým ve složení Jakub Zapala, Michal Štěpán, Marek Panáček a Petr Paleta. V prvním zápase se podařilo našemu týmu vyhrát, když porazil 2/2 na zápasy tým US Cibulka Praha. V souboji musely rozhodnout až body, kdy jich o 11 více získal právě náš tým. Ve druhém zápase si Huslík tým připsal svou vůbec první prohru v sezoně, poté co podlehl 2/2 a 6/10 na sety týmu Moravské Slavie Brno. V neděli se v zápasech představil Roman Švec místo Michala Štěpána. Ostatní hráči zůstali stejní. Oba zápasy se našim hráčům podařilo vyhrát. Nejprve dokázali porazit SC Fajne 2/2 na zápasy a tentokrát 7/6 na sety. V poslední souboji si naši muži připsali výhru 3/1 nad Corkers B. Po druhém hracím víkendu se drží náš tým na první příčce a má náskok 4body na tým Corkers J

Ve druhé lize se představily týmy Viktoria Brno Veem Traiding a Viktoria Brno Bástr team. Lépe se dařilo týmu Veem Traiding. Ten byl ve složení Martin Kollár, Ondra Bořil, Stanislav Jurčík, Roman Šebela, když v prvním zápase dokázal porazit náš druhý tým a to v poměru 4/0. Ve druhém zápase pak nestačili na SC Fajne B a připsali si prohru 2/2 na zápasy a 6/7 na sety. Bástr team ve složení Tomáš Havlík, Filip Rozprým, Bohuslav Cechmeister a Martin Štěpán nejprve nestačil na Veem Traiding a následně podlehl i týmu Squash Slovácká A, když ve všech čtyřech zápasech naši hráči na soupeře nestačili a prohráli 0/4 na zápasy. V neděli si opět lépe vedl tým Veem Traiding, kde se místo Romana Šebely představil Ota Lizna. Oba zápasy dokázali hráči vyhrát, když nejprve porazili 4/0 tým Squash Slovácká A a poté i Stroke Znojmo 2/2 na zápasy a 7/6 na sety. Jednu změnu provedl i Bástr team, kde se hrál Michal Štěpán místo Bohuslava Cechmeistra. Bohužel našim hráčům se příliš nedařilo a oba zápasy prohráli, když nestačili na tým Zlína 1/3 a následně i na tým SC Fajne B 0/4. Po dvou odehraných kolech je Viktoria Brno Veem Traiding na 3. Místě a Viktoria Brno Bástr team je na posledním 6.místě.

Třetiligový tým Viktoria Brno Blueboard ve složení Pavel Krajsa, Tomáš Tauš, David Neugebauer a Martin Kopal rozehrál víkend dobře, když první zápas dokázali porazit Moravskou Slavii Happy 4/0 na zápasy. V odpoledním zápase už měli mnohem těžšího soupeře a tím byl SQ Vyškov. Na ten naši hráči nestačili a podlehli soupeři 1/3. V nedělních zápasech nahradil Pavla Krajsu Karel Obluk. První nedělní zápas se našemu týmu moc nevyvedl a prohrál jej 1/3. Poté se představil znovu proti týmu SQ Vyškov. Výsledek zápasu byl stejný jako v sobotu, tedy prohra 1/3. Ani ve třetím se našim mužům nepodařilo zvítězit, neboť týmu Moravské Slavii Brno C podlehl 6-8 na sety, pté co poměr zápasů byl vyrovnaný. Tým Viktoria Brno Blueboard tak drží 5. místo po polovině odehraných utkání sezony 2017/2018.

bottom of page