top of page

Druhé kolo extraligy mužů v Hradci Králové

V sobotních duelech se více dařilo týmu Viktoria Brno Sportprofit, který nastoupil ve složení Martin Švec, Michal Jadrníček, Roman Švec a David Neugebauer, který si tak odbyl extraligovou premiéru. Extraligy se nezúčastnili Dan Mekbib a Ondra Uherka, kteří se ve stejném termínu účastnili turnaje PSA v rumunské Kluži. První zápas naši hráči sehráli proti B týmu Hradce Králové, který dokázali porazit 3/1 na zápasy. Druhý souboj je čekal proti Ostravě. I v tom dokázali vyhrát. Vítězství v jednotlivývh zápasech v poměru 3/0 si na své konto připsali bratři Martin a Roman Švecovi. Celkové skóre tak bylo 2/2 na zápasy a 6/6 na sety, a tak musely rozhodnout až body. Těch získali o 10 více naši hráči a radovali se tak z druhého vítězství. Naopak tým Viktoria Brno Hanya ve složení Matěj Hrnčířík, Miro Celler, Vojta Ryba a debutující Marek Panáček bohužel oba své zápasy shodně prohrál 1/3 na zápasy, když nejprve nestačil na tým Strahova a poté na hradecké Buldoky. Pozitivem určitě byla 1. kariérní extraligová výhra marka Panáčka a to v poměru 3/1 na sety nad Jakubem Kosinkou.

Nedělní souboje začaly naše týmy proti sobě. Tentokrát za B tým místo Marka Panáčka nastoupil Honza Břeň. To v A týmu se nově představili další dva debutanti Aleš Tchuř a Filip Rozprým, kteří nahradili Romana Švece a Davida Neugebauera. Lépe si vedl tým B, který dokázal vyhrát 3/1 na zápasy. Poslední zápas druhého kola svedl A tým proti Strahovu a prohrál 0/4. B tým se představil proti Corkers Ostrava, kde jediný zápas dokázal vyhrát Vojta Ryba, a tak naši hráči prohráli potřetí 1/3. Po osmi odehraných kolech se tým Viktoria Brno Sportprofit propadl na 4. místo. Tým Viktoria Brno Hanya je o pozici níže na 5. místě.

bottom of page