top of page

Druhé kolo ženské extraligy minulostí

Druhý hrací víkend vycestovaly naše hráčky do Prahy. Zde za tým Viktoria Brno Kabel-A.T. bojovaly Kristýna Vykouřilová, Míša Čepová a Klára Köhlerová. Holky začaly sobotu velmi dobře, když se jim podařilo porazit nejprve 2/1 na zápasy tým Otec – TOPO ženy a následně si poradily i s týmem z Moravské Slavie Brno, který dokázaly porazit taktéž 2/1. To tým Viktoria Brno Prima ve složení Terka Zdubová, Paulina Krzywicka a Verča Šromová měl za soupeřky v prvním utkání Haštal W Fotorobot, kterému podlehl 0/3 na zápasy. Druhý souboj sehrály proti mistryním z loňského roku Otec – TOPO ženy. Verča a Paulina soupeřkám podlehly až v pátých setech a bohužel tak i druhý souboj sobotního dne prohrály 0/3 na zápasy. V neděli se pak nejprve představily proti týmu Modrý Svět, na který nestačily 1/2 na zápasy. Poslední zápas svedly naše hráčky proti týmu z Moravské Slavie Brno a víkend dokázaly zakončit vítězně, když soupeřky porazily 2/1 na zápasy. Tým Viktoria Brno Kabel-A.T. si v neděli na své konto připsal také jednu výhru a jednu prohru, kdy nejprve nestačil na tým Haštal W Fotorobot, kterému podlehl 1/2 na zápasy. Stejně tak jako B tým i A tým zakončil víkend vítězně, poté co si dokázal poradit s týmem Modrý Svět 2/1 na zápasy. Po druhém hracím víkendu je tak tým Viktoria Brno Kabel-A.T. na 4. místě a týmu Viktoria Brno Prima patří 5.místo.

bottom of page