top of page

1. ročník Sportprofit tour minulostí - Vítězem Jakub Zapala

1. ročník Sportprofit tour je minulostí. V sobotním finálovém turnaji potvrdil svoji pozici Jakub Zapala a po vítězství ve finálovém turnaji získal i celkové prvenství v celé tour. Ve finále posledního turnaje, který se netradičně uskutečnil v sobotu, zdolal jednoho ze svých největších rivalů Michala Štěpána. Třetí místo vybojoval Martin Kollár a čtvrtou příčku obsadil Tomáš Havlík. V celkovém pořadí si pozice za Jakubem Martin s Michalem prohodili, takže celkově druhou příčku obsadil Martin a třetí skončil Michal. Závěrečný turnaj byl vydařenou tečkou za celým rokem a sezónou. Uskutečnil se společně s Mistrovstvím ČR žen a mužů do 23ti let, ve kterém jsme také měli důvod k radosti v podobě výhry Vojty Ryby, pro něhož je to druhý titul v kariéře (první získal v B19 v roce 2015). V průběhu finálového turnaje se uskutečnily i doprovodné akce v podobě turnaje na jednu výměnu, jejímž vítězem se stal Michal Vaněk a také soutěž o největší ránu "Brněnskou šlupku". V té zvítězil na forhendu Jan Konečný 222,9 km/hod. a na bekendu Jan Šťastník 221,5 km/hod. Největším bombarďákem byl dle očekávání mimo soutěž se účastnící Benjamin Bergel s rychlostí přes 250 km/hod. ihned následovaný Romanem Švecem, který na chvíli převlékl pořadatelské triko za sportovní. Celý den byl zakončený velice vydařenou párty s grilováním, při které byla po zásluze "potrestána" bečka piva a nezůstalo jen u ní.

Závěrem se patří za celý pořadatelský tým v čele s Romanem poděkovat všem účastníkům celého seriálu, kterých bylo nakonec neskutečných 85, což naprosto předčilo všechna očekávání. Věříme, že se sejdeme i v nové sezóně a že se nám podaří uspořádat ještě lepší a zajímavější soutěž.

A nakonec jen tradiční odkaz na fotogalerii, ze které je naprosto zřejmé, jak pohodová atmosféra při squashi panovala a že se nám společně podařilo celou tour zdatně ukončit :). FOTOGALERIE

bottom of page