top of page

Tým Viktoria Brno Bástr ovládl 3.ligu a postupuje do 2.ligy!

Tento víkend se konalo poslední kolo 3.ligy mužů D. Velkou šanci na postup o ligu výše měl náš Viktoria Brno Bástr Team a musel tedy předvést dobré výkony, aby si tento postup vysloužil. Tým byl ve složení Michal Štěpán, Tomáš Havlík, Aleš Tchuř, Robert Šťastný a Bohuslav Cechmeister. První utkání začali více než dobře. S Moravskou Slavií D si poradili 4/0 na zápasy. V druhém utkání se představili proti dalšímu týmu z Moravské Slavie a stejně jako v prvním utkání, ani v tom druhém nedali soupeři vůbec žádnou šanci a vyhráli 4/0 na zápasy. Tentokrát se dokonce našim hráčům podařilo vyhrát všechny 4 zápasy 3/0 na sety. V dalších dvou utkáních se v neděli představil Bástr Team proti Moravské Slavii E a Moravské Slavii C. S první zmíněnou Morendou pokračovali ve výborných výkonech a podařilo se jim vyhrát 3/1 na zápasy, když jediný, kdo nestačil na soupeře, byl Tomáš Havlík. Poslední zápas naši hráči sehráli s Moravskou Slavii C. Ten se jim podařilo vyhrát 3/1 na zápasy, poté co na svého soupeře nestačil jen Aleš Tchuř. Celkově si tedy Viktoria Brno Bástr Team připsal na své konto 4 výhry a mohli začít slavit postup do druhé ligy mužů! GRATULUJEME!!!


Ve stejné soutěži se představil i náš druhý tým Viktoria Brno Blueboard, který byl o víkendu ve složení Pavel Krajsa, Anton Giertli, Tomáš Tauš, David Neugebauer, Karel Obluk a Petr Prášek. Tým si v prvním zápase dokázal poradit s týmem Moravská Slavie C 3/1 na zápasy. Ve druhém utkání se představil náš tým proti poslednímu týmu soutěže, kterým je Squash Club Koruna. Nekonalo se žádné překvapení a naši hráči vyhráli 3/1 na zápasy a připsali si tak druhou výhru dne.

Další dvě utkání sehrál Blueboard proti týmům ze středu tabulky a těmi byli SQ Haná Vyškov a Moravská Slavie D. S prvním jmenovaným se našemu týmu vůbec nedařilo a soupeři podlehl 0/4 na zápasy, poté co dokázali uhrát jen jediný set. V posledním zápase sezóny se pak utkal s brněnským konkurentem Moravskou Slavii D. Závěr se podařil a poslední duel skončil ve prospěch našich hráčů 3/1 na zápasy. Tým Viktoria Brno Blueboard v posledním hracím víkendu vyhrál tři utkání a pouze jedno prohrál a celkově tak skončil na výborném 5. místě.


Oběma týmům gratulujeme ke skvělým výsledkům po celou sezonu a skvělou reprezentaci klubu na třetiligových kolbištích!

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno C

Anton Giertli - Tomáš Citnar 3/2

Tomáš Tauš - Radek Měřínský 3/1

David Neugebauer - Filip Smejkal 0/3

Petr Prášek - David Hegr 3/1

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavie Brno D

Michal Štěpán - Michal Přikryl 3/1

Tomáš Havlík - Robin Kovařík 3/0

Aleš Tchuř - Petr Veselý 3/0

Bohuslav Cechmeister - Kristýna Bartošová 3/0

Viktoria Brno Blueboard x Squash Club Koruna

Anton Giertli – Martin Janečka 3/0

Tomáš Tauš - Jaroslav Hemelka 3/0

David Neugebauer - Jiří Mlejnek 0/3

Petr Prášek - Jiří Lux 3/2

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Happy squash club

Michal Štěpán - Jakub Honzík 3/0

Tomáš Havlík - Jan Málek 3/0

Aleš Tchuř - Adam Massey 3/0

Bohuslav Cechmeister - Bye 3/0

Víktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno E

Michal Štěpán - Hynek Jičínský 3/0

Tomáš Havlík - Oldřich Kellner 1/3

Aleš Tchuř - Leoš Gjumija 3/1

Robert Šťastný - Martin Filip 3/0

Víktoria Brno Blueboard x SQ Haná Vyškov

Pavel Krajsa - Jiří Pinka 0/3

Tomáš Tauš - Pavel Tupec 1/3

David Neugebauer - Marek Přikryl 0/3

Karel Obluk - Milan Juřička 0/3

Víktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno C

Michal Štěpán - Radek Měřínský 3/0

Tomáš Havlík - Filip Smejkal 3/0

Aleš Tchuř - Petr Pelikán 0/3

Robert Šťastný - Petr Omelka 3/2

Víktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno D

Pavel Krajsa - Miroslav Turák 3/0

Tomáš Tauš - Michal Přikryl 0/3

David Neugebauer - Kristýna Bartošová 3/0

Karel Obluk - Bye 3/0

bottom of page