top of page

Tým Viktoria Brno Huslík třetí v 1.lize mužů pro sezonu 2016/2017


Tým Viktoria Brno Huslík se nakonec v 1.lize mužů C propracoval na konečné třetí místo. Velké dík a absolutorium za celou sezónu patří zejména Marku Panáčkovi, Romanu Švecovi, Petru Paletovi a Kristýně Vykouřilové. Poslední dva jmenovaní původně v 1.lize vůbec nastupovat neměli, přesto se stali nedílnou součástí týmu a skvěle vydřeli několik důležitých výher! Tým také v průběhu sezóny podpořili Tomáš Havlík, Michal Štěpán, Michael Malý, Jiří Knap, Jan Břeň a Pavel Krajsa. Všem patří dík za skvěle odvedenou práci a za zajištění 1.ligy i pro příští rok!


V posledním hracím víkendu se náš tým představil v ostravském Fajne centru, kde v sobotu odehrál poslední 3 utkaní v sezóně s cílem udržet se na pozicích zaručujících setrvání v soutěži, tedy nejhůře 4.místo. Tým nastoupil v tradičním složení Roman Švec, Marek Panáček, Kristýna Vkouřilová a Petr Paleta. Nejdříve jsme nastoupili proti suverénu ligy ostravskému Brutus Teamu. Po vyrovnaném průběhu jsme favorita sice potrápili, ale na vítězství to nakonec nestačilo. Výhru sice slavil Roman a Marek, ale v konečném výsledku jsme podlehli 2/2 na zápasy díky horší bilanci uhraných setů.


Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Moravské Slavii Brno. Své zápasy vyhráli opět Roman i Marek, ale i tentokrát to nestačilo a nakonec jsme podlehli 2/2 na zápasy díky horší bilanci uhraných bodů. Důležitou zprávou pro náš tým bylo, že si tak již definitivně zajistil nejhůře 4.místo a v posledním utkání dne se Zlínem tak již nemuselo dojít na vzájemný souboj o setrvání v lize!

Zápas se Zlínem měl identický průběh jako ty tři předešlé. Roman a Marek své zápasy vyhráli, ale Kristýna i Petr byli opět poraženi. Tentokráte se ale štěstí usmálo na nás a slavili jsme výhru 2/2 díky lepší bilanci setů. Celkově tak náš tým zakončil sezonu s pozitivní bilancí 8 výher a 7 proher a může se těšit na další ročník této soutěže.


Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Roman Švec - Petr Zatřepálek 3/2

Marek Panáček - Petr Kopecký 3/1

Kristýna Vykouřilová - Ladislav Burián 0/3

Petr Paleta - Tomáš Bajgar 0/3

Viktoria Brno Huslík x Zone4you Moravská Slavia Brno A

Roman Švec - Jaroslav Kaleta 3/0

Marek Panáček - Josef Šebek 3/2

Kristýna Vykouřilová - Martin Honek 0/3

Petr Paleta - Jakub Novák 2/3

Viktoria Brno Huslík x Dunlop Univerzita Zlín A

Roman Švec - Martin Ředina 3/0

Marek Panáček - Radovan Kojecký 3/2

Kristýna Vykouřilová - Kamil Jankovíč 2/3

Petr Paleta - Milan Matějka 2/3

bottom of page