top of page

Juniorský "A" turnaj v Pardubicích

V Pardubicích a Hradci se konal další ze série juniorských turnajů kategorie A. Turnaje se zúčastnily pouze dvě naše hráčky. Ostatní tentokrát absentovali buď z důvodu účasti na reprezentačním soustředění, anebo chyběli pro nemoc. Na turnaji nás tedy reprezentovaly Ria Alexová a Ella Pelikánová. V sobotním dni se představila Ria v kategorii G15. Tam si v předkole poradila s Veronikou Vejrostovou bez problémů 3/0. V dalším kole ji čekala nasazená jednička turnaje Kateřina Drábiková. Naše hráčka prohrála v první set, ale to bylo vše, co soupeřce povolila a celkově vyhrála 3/1 na sety a postoupila do semifinále. Tam si bez problémů poradila s Vendulou Boháčovou 3/0 a slavila postup do finále. Zde už ale bohužel nestačila na Tamaru Holzbauerovou 0/3 a Rianka obsadila konečné druhé místo. V nedělním dni se představila Ella v kategorii G13. Zde si v předkole poradila 3/0 s Vendulou Novákovou a postoupila mezi 8 nejlepších. Čtvrtfinálový zápas sehrála s nasazenou 1 turnaje a nakonec také vítězkou celého turnaje Vendulou Boháčovou, které podlehla 0/3. V zápasech o 5. – 8. místo ji nejprve čekala soupeřka Veronika Palatová. Na tu bohužel Ella nestačila a podlehla jí 0/3. Poslední zápas sehrála naše hráčka s Klárou Novákovou. Ella začala velmi dobře a vyhrála první set. To bylo však vše a nakonec na soupeřku nestačila v poměru 1/3. Ella nakonec obsadila 8. místo.


Oběma hráčkám gratulujeme!

bottom of page