top of page

Extraliga ženy - třetí hrací víkend


Stejně jako muži i ženy hrály předposlední kolo extraligy v našem Centru Viktoria. „A“ tým byl ve složení Andrea Malinová, Kristýna Vykouřilová a Míša Čepová. Jako první se tým představil proti odvěkým rivalkám z Otecu Praha. Nejdříve nastoupila Míša a tak trochu překvapivě prohrála 1/3 s Alenou Zajícovou. V dalším zápase dokázala po skvělém výkonu Aďa poradit Terezu Svobodovou 3/1. Rozhodující zápas byl mezi Kristýnou a Veronikou Gaultier. Naše hráčka prohrála 0/3 a celkově tým prohrál 1/2 na zápasy. V prvním utkání se nedařilo ani našemu „B“ týmu, který byl ve složení Paulina Krzywicka, Terka Zdubová a Verča Šromová. Holky hrály proti úřadujícím mistryním Fotorobot Haštal. Nakonec bylo celkové skóre v podobě 0/3, když především Veronika měla bod nadosah po prohře 2/3 s Nikolou Polanskou. Odpolední zápas hrálo „Béčko“ proti dopoledním soupeřkám áčka - Otecu. Stejně jako Míša dopoledne i Verča bohužel nestačila na Zajícovou a podlehl jí 2/3. Následně v největším překvapení Paulina dokázala porazit Terku Svobodovou a to 3/2, přestože prohrávala 3/9 v pátém setu. Rozhodující zápas sehrála Terka s Veronikou Gaultier. Terka přes veškerou snahu na svoji zkušenější soupeřku nestačila a zápas prohrála 0/3. Celkově tedy prohra 1/2 na zápasy. V odpoledním utkání se „A“ utkalo s Moravskou Slavií Brno. Vůbec se nedařilo Míši, když prohrála 0/3 s Anetou Kumstovou. Naštěstí Aďa i Kristýna si se svými soupeřkami poradily 3/0 a holky tak mohly slavit výhru 2/1 na zápasy.


V prvním nedělním utkání se naše týmy představily proti sobě. Lépe si vedlo „A“, když vyhrálo všechny zápasy 3/0 a celkově tedy také 3/0 na zápasy. K odpolednímu utkání nastoupilo „B“ proti Moravské Slavii, která je jeho přímým soupeřem o postup do play off a před utkáním na tom byly oby týmy bodově stejně. První zápas odehrála Verča s Anetou Kumstovou. Na tu bohužel nestačila a podlehla jí 0/3. Druhý zápas proběhl mezi Paulinou a Petrou Václavkovou. Zde rozhodl až pátý set a k naší radosti byl ve prospěch Pauliny. O celkovém výsledku utkání tak musel rozhodnout až poslední zápas mezi Terkou a favorizovanou Dominikou Kejíkovou. Stejně jako v předchozím zápase i toto utkání rozhodl až pátý set. V něm Terka dokonala obrat z 0/2 na sety na 3/2 a krom své první víkendové výhry zajistila svému týmu i veledůležité vítězství proti největším soupeřkám v boji o pozici v play off, kterou naše hráčky stále těsně drží. Jako poslední nastoupilo áčko proti ostravskému celku All4sport. Ani jedna z našich hráček nedala své soupeřce šanci a všechny své zápasy poměrně hladce vyhrály a připsaly si třetí víkendovou výhru a tím pádem si i upevnily 3.místo v tabulce.


Fotogalerii z obou hracích dnů naleznete v sekci Galerie.

Viktoria Brno Kabel-A.T. x All4sport

Andrea Malinová - Tereza Široká 3/0

Kristýna Vykouřilová - Denisa Tichá 3/1

Michaela Čepová - Emilia Kaniewska 3/0

Viktoria Brno Prima x Moravská Slavia Dream Team

Paulina Krzywicka – Petra Václavková 3/2

Tereza Zdubová - Dominika Kejíková 3/2

Veronika Šromová - Aneta Kumstová 0/3

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Viktoria Brno Prima

Andrea Malinová - Paulina Krzywicka 3/0

Kristýna Vykouřilová - Tereza Zdubová 3/0

Michaela Čepová - Veronika Šromová 3/0

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Moravská Slavia Dream Team

Andrea Malinová - Petra Václavková 3/0

Kristýna Vykouřilová - Dominika Kejíková 3/0

Michaela Čepová - Aneta Kumstová 0/3

Viktoria Brno Prima x SC Otec - Topo ženy A

Paulina Krzywicka - Tereza Svobodová 3/2

Tereza Zdubová - Veronika Gaultier 0/3

Veronika Šromová - Alena Zajícová 2/3

Viktoria Brno Kabel-A.T. x SC Otec - Topo ženy A

Andrea Malinová - Tereza Svobodová 3/1

Kristýna Vykouřilová - Veronika Gaultier 0/3

Michaela Čepová - Alena Zajícová 1/3

Viktoria Brno Prima x Haštal W Fotorobot

Paulina Krzywicka - Zuzana Kubáňová 0/3

Tereza Zdubová - Hana Vavříková 0/3

Veronika Šromová - Nikola Polanská 2/3

bottom of page