top of page

Třetí kolo 1. ligy mužů

Třetí hrací víkend 1. ligy mužů se v sobotu odehrál v Otrokovicích a nedělní zápasy se poté přesunuly do Uherského Hradiště. Naši hráči si vedli více než výborně poté, co dokázali ze 4 zápasů vyhrát 3 a ten poslední prohráli pouze o tři sety. Všechny své zápasy vyhrál Roman Švec, když ztratil pouze 2 sety. Kvůli nemoci odehrál Marek Panáček, jen jeden zápas a ty méně podstatné raději skrečoval. Vyrovnanou bilanci si připsal Petr Paleta, když si v každém dnu připsal jednu výhru a jednu prohru. Na pozici č. 4 měl náš tým Kristýnu Vykouřilovou, která prohrála pouze svůj poslední zápas. Před posledním hracím víkendem tak má náš tým více klidu a přiblížil se bezproblémovému udržení se v 1. lize!

Viktoria Brno Huslík x ZONE4YOU Moravská Slavia Brno A

Roman Švec - Josef Šebek 3/0

Marek Panáček - Patrik Neuwirth 0/3 scr.

Petr Paleta - Martin Honek 0/3

Kristýna Vykouřilová - bye 3/0

Viktoria Brno Huslík x VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A

Roman Švec - Radovan Kojecký 3/0

Marek Panáček - Martin Ředina 0/3 scr.

Petr Paleta - Kamil Jankovíč 3/0

Kristýna Vykouřilová - Jan Weiss 3/2

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Roman Švec - Jakub Zapala 3/0

Marek Panáček - Pavel Blaha 3/0

Petr Paleta - Róbert Trnovec 0/3

Kristýna Vykouřilová - Marek Gula 3/1

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne - 1. liga muži

Roman Švec - Aleš Kubíček 3/2

Marek Panáček - Tomáš Hanzelka 0/3 scr.

Petr Paleta - David Juráň 3/1

Kristýna Vykouřilová - Jakub Wasilewski 0/3

bottom of page