top of page

Poslední juniorský turnaj před MČR juniorů

O víkendu 14.-15.1. se v našem Centru Viktoria konal závěrečný juniorský turnaj před blížícím se MČR juniorů 2017. Naši hráči se předvedli ve výborné formě, když z celkových 10 kategorií vyhráli hned 8! Nejlépe se vedlo Markovi Panáčkovi a Míše Čepové, kterým se povedlo vyhrát obě dvě své kategorie. Konkrétně Markovi B17 a B15 a Míše G19 a G17. Po jednom vítězství pak přidali Vojta Ryba v nejstarší juniorské kategorii B19, Riana Alexová v G13, o jednu kategorii výše se podařilo vyhrát Elle Gálové a dařilo se i jejímu bratrovi, Maxovi, kterému se povedlo vyhrát kategorii B11. K těmto výhrám přidali naši hráči i dvě druhá místa. Ty se povedly získat Terce Zdubové v G17 a ještě Riance Alexové v G15. O bramborovou medaili se zasloužila ještě Terka Zdudová poté, co v boji o 3. místo v G19 nestačila na Denisou Rohunovou v pětisetové bitvě, když bohužel nevyužila i jeden matchball, který měla v pátém setu. Ella Gálová ještě obsadila 5. místo v G17, když prohrála pouze s Terezou Šlehoferovou.


Všem hráčkám a hráčům gratulujeme k výborným výsledkům a doufáme, že v nich budou pokračovat i na MČR junorů, které se bude konat 3.-5.2. v Praze.

Výsledky z celého turnaje naleznete ZDE.

bottom of page