top of page

Swiss junior open 2016

Ve švýcarském Langnau am Albis se konal juniorský turnaj kategorie Super Serie, kde jsme měli dva naše zástupce Rianku Alexovou a Míšu Čepovou. Lépe skončila Ria, která hrála kategorii G13. Ta byla rozdělena na dvě skupiny. V té naše hráčka zaváhala pouze jednou, když podlehla nasazené 2 Jasmine Tranter. Další hráčka, která byla nasazená jako 3/4 bohužel po prvním utkání další zápasy skrečovala, a tak Ria vyhrála skrečí. Nakonec tedy skončila na druhém místě ve skupině, které zajišťovalo postup do semifinále. V něm se představila proti nasazené 1 turnaje. Tou bylo Noa Romero Blazquez. Bohužel Ria neměla proti téhle soupeřce vůbec šanci a podlehla ji 0/3 na sety. V poslední hrací den ji čekal zápas o 3. místo. Ani zde se nepodařilo naší hráčce vyhrát, když podlehla 0/3 Sophii John. Nakonec tedy Ria obsadila bramborovou pozici v G13. Druhá naše hráčka Míša Čepová byla nasazená 3/4, ale bohužel nestačila hned v prvním kole na pozdější vítězku turnaje z Irska Sophii O'Rourke, které podlehla 0/3. Míša si zahrála o 9. - 16. místo. Zde si trochu zpravila náladu, když hned v prvním setu dalšího zápasu dala soupeřce kanára, tedy 11/0 a zápas vyhrála 3/0. Další dva zápasy si připsala jednu výhru a jednu prohru a nakonec obsadila 11.místo.

Výsledky z celého turnaje naleznete ZDE.

bottom of page