top of page

1. liga mužů - druhé kolo

O víkendu se odehrálo druhé kolo 1. ligy mužů. V sobotu se náš tým Viktoria Brno Huslík představil v Uherském Hradišti a v neděli v Ostravě. Tým se musel obejít bez Romana Švece, který byl v Paříži jako rozhodčí na Mistrovství světa týmů žen. Naopak po dlouhé době se představil Honza Břeň. V týmu si zahráli i Michal Malý, Petr Paleta a Pavel Krajsa. Pro Tomáše Havlíka se jednalo o vůbec premiérový den v 1.lize a rovnou na pozici číslo jedna. Tým ještě tvořila naše naděje pro budoucnost - Marek Panáček. Nicméně výsledkově se oproti minulému hracímu víkendu tentokrát moc nedařilo, když hráči uhráli pouze jedinou týmovou výhru. Tu si připsali v sobotu proti týmu z Uherského Hradiště. Oba týmy sice vyhrály dva zápasy, ale následně rozhodoval počet získaných setů a těch měli naši hráči více.

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Tomáš Havlík - Petr Zatřepálek 0/3

Marek Panáček - Petr Kopecký 2/3

Petr Paleta - Ladislav Burián 2/3

Jan Břeň - Tomáš Bajgar 1/3

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne - 1. liga muži

Tomáš Havlík - Aleš Kubíček 2/3

Marek Panáček - Tomáš Hanzelka 3/2

Petr Paleta - David Juráň 3/2

Jan Břeň - Jakub Wasilewski 0/3

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Pavel Krajsa - Jakub Zapala 1/3

Marek Panáček - Pavel Blaha 3/0

Michal Malý - Marek Gula 1/3

Petr Paleta - Roman Šišák 3/0

Viktoria Brno Huslík x VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A

Pavel Krajsa - Radovan Kojecký 0/3

Marek Panáček - Martin Ředina 1/3

Michal Malý - Kamil Jankovíč 1/3

Petr Paleta - Milan Matějka 3/0

bottom of page