top of page

Druhé kolo extraligy mužů

Druhý hrací víkend extraligy mužů se konal tentokrát v Praze. V sobotu se zápasy odehrály na Squash centru Cibulky a v neděli se hráči přesunuli na Strahov. Naše týmy si stejně jako v prvním víkendu vedly velmi dobře. „A“ tým nezaváhal a podařilo se mu všechny své zápasy vyhrát. V sobotu si nejprve poradil 3/1 na zápasy s Ostravou a v odpoledním zápase 2/2 s Hradcem Králové poté, co rozhodovaly vítězné sety a těch měl náš tým více. To náš „B“ tým si první zápas zahrál proti Strahovu, který si dovezl hned 3 cizince, a tak bohužel naši hráči podlehli poměrně hladce 0/4. V odpoledním zápase si ale spravili chuť, když porazili Buldoky Praha 2/2 na zápasy! V tomto případě hrály v náš prospěch pouhé 2 body, takže velmi těsný a šťastný výsledek. Nedělní zápasy začal náš „A“ tým proti týmu Buldoků, se kterým si poradil 3/1. „B“ tým se představil proti Ostravě a bohužel tentokrát to byla prohra 2/2 na zápasy, protože náš tým získal méně setů než soupeř. V posledním zápase se představily naše týmy proti sobě. Vzájemný zápas dopadl úplně stejně jako před měsícem, tedy výsledkem 3/1 pro áčko.


Pro informaci při vyrovnaném stavu zápasů, tedy stavu 2/2 na zápasy, rozhoduje nejprve počet získaných setů týmů. Pokud je i toto číslo stejné, počítají se všechny uhrané body v jednotlivých zápasech. Jestliže se stane, že i toto číslo je stejné, rozhodne výsledek vzájemného zápasů hráčů na pozici číslo 1!


Všechny výsledky jednotlivých zápasů:

Viktoria Brno Sportprofit x Corkers A - Ostrava

Daniel Mekbib - Jakub Solnický 3/2

Martin Švec - Viktor Byrtus 3/0

Michal Jadrníček - Ondřej Vorlíček 3/0

Lukáš Tužinčin - Jakub Šichnárek 2/3

Viktoria Brno Hanya x SC Strahov A - muži

Jan Ryba - Iker Pajares 0/3

Miroslav Celler - Jaroslav Čech 0/3 Vojtěch Ryba - Yuri Farneti 0/3

Matěj Hrnčiřík - Oliviero Ventrice 0/3

Viktoria Brno Sportprofit x SCC Hradec Králová „A“ – Oliver team

Daniel Mekbib - Ondřej Ertl 3/2

Martin Švec - Tomáš Tóth 3/0

Michal Jadrníček - Jakub Kosinka 2/3

Lukáš Tužinčin - Azam Khan 1/3

Viktoria Brno Hanya x Buldoci Praha

Jan Ryba - Petr Martin 0/3

Miroslav Celler - Marek Lapáček 3/0 Vojtěch Ryba - Dominik Dubský 3/0

Matěj Hrnčiřík - Balasz Farkas 0/3

Viktoria Brno Sportprofit x Buldoci Praha

Daniel Mekbib - Petr Martin 3/1

Martin Švec - Dominik Dubský 3/0

Michal Jadrníček - Balasz Farkas 0/3

Lukáš Tužinčin - Bye 3/0

Viktoria Brno Hanya x Corkers A - Ostrava

Jan Ryba - Jakub Solnický 0/3

Miroslav Celler - Viktor Byrtus 1/3 Vojtěch Ryba - Ondřej Vorlíček 3/2

Matěj Hrnčiřík - Jakub Šichnárek 3/2

Viktoria Brno Hanya x Viktoria Brno Sportprofit

Jan Ryba – Daniel Mekbib 0/3

Miroslav Celler – Martin Švec 0/3

Vojtěch Ryba - Michal Jadrníček 0/3

Matěj Hrnčiřík - Lukáš Tužinčin 3/1

bottom of page