Turnaje v listopadu

Sérii turnajů v listopadu odstartuje Belgian junior open, který se řadí mezi super série. Zároveň s tímto turnajem odstartuje i první letošní PSA turnaj pro Honzu Rybu ve francouzském Chateau-Arnoux.

O týden později se koná mužský „A“ turnaj na Strahově. Z našich hráčů budou scházet Martin Švec a Dan Mekbib, kteří dají přednost lize v Německu, kde hraje Martin za bundesligový Sportwerk Hamburg a Dan za prvoligový TSC Heuchelhof . I tak bude mít ale turnaj vysokou úroveň, neboť se jej zúčastní světová 65 Mahesh Mangaonkar z Indie. Ve stejném termínu se koná i ženský „A“ turnaj na Hector Sport Centre a mužské „C“ turnaje v Krnově a v Praze na Evropské.

O třetím listopadovém víkendu se koná druhé kolo extraligy mužů a žen. Naše dva mužské týmy se představí v Praze. Sobotní den ve Squashparku a v neděli své zápasy sehrají na Strahově. Oba naše ženské týmy se také představí v Praze -> v sobotu na Squash Haštal a v neděli na Hector Sport Centre.

Poslední listopadový víkend čeká naše juniory turnaj v Olomouci. Zároveň se koná mužský turnaj „B“ v Praze na SquashAreně.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na náš každoměsíční déčkový turnaj. Déčko se bude konat v pátek 18.11.2016 od 17.00 jako vždy na Centru Viktoria. Více informací naleznete na propozičním letáku níže.

Za celé vedení klubu přejeme všem našim hráčům hodně štěstí na všech turnajích!