top of page

Turnaje v listopadu

Sérii turnajů v listopadu odstartuje Belgian junior open, který se řadí mezi super série. Zároveň s tímto turnajem odstartuje i první letošní PSA turnaj pro Honzu Rybu ve francouzském Chateau-Arnoux.

O týden později se koná mužský „A“ turnaj na Strahově. Z našich hráčů budou scházet Martin Švec a Dan Mekbib, kteří dají přednost lize v Německu, kde hraje Martin za bundesligový Sportwerk Hamburg a Dan za prvoligový TSC Heuchelhof . I tak bude mít ale turnaj vysokou úroveň, neboť se jej zúčastní světová 65 Mahesh Mangaonkar z Indie. Ve stejném termínu se koná i ženský „A“ turnaj na Hector Sport Centre a mužské „C“ turnaje v Krnově a v Praze na Evropské.

O třetím listopadovém víkendu se koná druhé kolo extraligy mužů a žen. Naše dva mužské týmy se představí v Praze. Sobotní den ve Squashparku a v neděli své zápasy sehrají na Strahově. Oba naše ženské týmy se také představí v Praze -> v sobotu na Squash Haštal a v neděli na Hector Sport Centre.

Poslední listopadový víkend čeká naše juniory turnaj v Olomouci. Zároveň se koná mužský turnaj „B“ v Praze na SquashAreně.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na náš každoměsíční déčkový turnaj. Déčko se bude konat v pátek 18.11.2016 od 17.00 jako vždy na Centru Viktoria. Více informací naleznete na propozičním letáku níže.

Za celé vedení klubu přejeme všem našim hráčům hodně štěstí na všech turnajích!

bottom of page