top of page

1. liga muži

V Brně se odehrál první hrací víkend 1.ligy. V sobotu tuto akci hostil náš klub Squash Viktoria, z.s. a na neděli se zápasy přesunuly jen o pár kilometrů dále ke konkurenční Moravské Slavii. Náš tým si vedl lépe v sobotu, kdy oba své zápasy vyhrál. Ze všech osmi zápasů, prohráli naši hráči jenom jeden proti Fajne Ostrava. Až první nedělní zápas byl skutečnou prověrkou, neboť náš tým nastoupil proti papírově nejsilnějšímu týmu Brutus Ostrava. Role outsiderů se nakonec potvrdila, protože jako jediný svůj zápas dokázal vyhrát jen Roman Švec s Petrem Zatřepálkem. Ostatní hráči si připsali letošní první porážky a tým nakonec podlehl Ostravě v poměru 1/3. V druhém zápase měl náš tým obrovský kus štěstí a zápas s Moravskou Slavii Brno vyhrál o pouhých 15 bodů. Je nutné podotknout, že k výhře přispělo i zranění jednoho z protihráčů v rozhodujícím zápase.

Všechny výsledky jednotlivých zápasů:

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Michal Štěpán – Jakub Zapala 3/0

Roman Švec – Pavel Brichta 3/0

Marek Panáček – Pavel Blaha 3/0

Kristýna Vykouřilová – Roman Šišák 3/0

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne – 1.liga muži

Michal Štěpán – Jakub Wasilewski 0/3

Roman Švec – Miroslav Sikora 3/0

Marek Panáček – Milan Laporčák 3/0

Kristýna Vykouřilová – Karel Wanke 3/1

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Roman Švec – Petr Zatřepálek 3/2

Jiří Knap – Petr Kopecký 1/3

Marek Panáček – Ladislav Burián 2/3

Kristýna Vykouřilová – Tomáš Bajgar 0/3

Viktoria Brno Huslík x ZONE4YOU Moravská Slavia Brno A

Roman Švec – Josef Šebek 3/1

Jiří Knap – Martin Honek 2/3

Marek Panáček – Jaroslav Kaleta 3/1

Kristýna Vykouřilová – Jakub Novák 0/3

bottom of page