top of page

První juniorský turnaj nové sezóny

O víkendu proběhl první letošní turnaj juniorů kategorie A. V sobotu ovládl kategorii do 15 let Marek Panáček. V nejprestižnější kategorii B19 dobře hrající Vojta Ryba nestačil pouze na fináloveho soupeře Ondřeje Vorlíčka a podlehl urputné obranné hře Ondry 2.3. Na druhém místě skončila v kategorii G19 i Michaela Čepová, která nestačila pouze na lépe hrající Kristýnu Fialovou. Tereza Zdubová ve stejné kategorii jako Míša obsadila 8. místo a dalo by se říct, že ji vstup do nové sezóny úplně nevyšel podle představ. V kategorii dívek do 15 let jsme měli pouze Ellu Gálovou, která záměrně hraje starší kategorie a obsadila hezké 5. místo. Sean Vittek pro nemoc nenastoupil ani do jedne z kategorií, kde byl přihlášen.

V něděli naši hráči opět vytáhli drápky, když kategorii do 13 let vyhrála s přehledem Riana Alexová a v G17 Tereza Zdubová získala krásné 2. místo, když nestačila pouze na svou rivalku Terezu Širokou. Ella Gálová bojovala především s poraněným zápěstím, ale i tak obsadila slušnou 6. příčku. Marek Panáček nepřešel přes Viktora Byrtuse ve druhém kole a obsadil 9. místo.

Na našich hráčích byla vidět ještě velice znatelná únava z nedávno skončené těžké letní přípravy, ale ukázali, že budou velice silnými soupeři v letošní sezóně! Děkuji za velice kvalitní reprezentaci klubu a držím palce do nadcházejících bojů.

bottom of page