top of page

Italian junior open 2016

Naši hráči Mara Panáček, Vojta Ryba, Míša Čepová a Terka Zdubová se pod vedením trenéra Honzy Břeně zůčastnili mezinárodního juniorského turnaje, který se konal v Itálii, Riccione.

Nejlépe dopadl Mara Panáček v kategorii B15, který nestačil až na svého finálového soupeře z Anglie Jared Cartera a vybojoval tedy úžasné 2.místo. V G17 bojovala Míša Čepová o třetí místo, nebyla však úspěšná, když se na ní především podepsala tréninková absence před turnajem. Na soupeřku proto nestačila hlavně fyzicky na soupeřku nestačila, a tak hráčce z Itálie Cristině Tartarone podlehla ve čtyřech setech. V nejstarší chlapecké kategorii nastoupil Vojta Ryba, který vypadl už ve čtvrfinále proti domácímu hráči Ludovico Cipolletta, kdy Vojta dělal hodně chyb a soupeřovi daroval jednoduché body zadarmo. Nakonec obsadil 7.místo.

Naše poslední hráčka Terka Zdubová vypadla také ve čtvrfinále, kde nestačila na nasazenou dvojku Sarah Ludin. Od té doby se na ni přilepila smůla a zbylé dva zápasy shodně prohrála 2/3, když v obou zápasech vedla vždy 2/1 na sety, ale nakonec prohrála. Terce patří tedy 8.pozice.

Ještě před turnajem všichni hráči okalitu centra, které se nachází přímo na pláži a užili si koupání.

bottom of page