top of page

Úvodní juniorské Áčko za námi

Do bojů o body do juniorských žebříčků a také o knižní ceny (neboť sponzorem turnaje bylo nakladatelství Albatros Media) se do Prahy vydali naši mladí borci pod dohledem Honzy Břeňe.

Jak fotka naznačuje, Viktorku tentokráte reprezentovali jenom kluci, kteří se zapojili do klání v kategoriích B13, B15 a B17. V té nejstarší kategorii se vydal sbírat zkušenosti Tonda Kachlíř - neztratil se a bral 11. místo.


Tondovi se dařilo i nejvíce v B15, kde jako jediný dokázal postoupit do druhého kola a celkově pak obsadil místo osmé. Zbylá trojice Benedikt Bořil, Thomas Koukola a Lucas Pári chuť výher okusila ve spodním dohrávkovém platu.


Nejvíce úspěchů tak přinesla kategorie nejmladší - B13. Max Pelikán potvrdil svoje nasazení a připsal si další vítězství v této kategorii. Los v této kategorii si celkem s našimi borci pohrál, takže Max na cestě k titulu vyřadil v semifinále Thomase. Na toho pak bohužel zbyla bramborová medaile. Thomas během cesty ke čtvrtému místu vyřadil Benedikta, a předtím i Lukase. Béňa nakonec bral sedmé místo a Lucas vyhrál skupinku o 9-12. místo.

Comments


bottom of page