top of page

Úvod první ligy - okupujeme oba póly tabulek

První liga byla letos nalosována tak, že oba naše týmy hrají každý jinou skupinu. Do skupiny A náleží tým DR development, který startovní hrací víkend rozjel v sestavě Vojta Ryba, Martin Štěpán mladší, Jakub Zapala a Michal Jurášek.

Rozjezd to byl svižný, v sobotu v Olomouci proti domácím to byla výhra 4:0 nad MCO, s Hamrem D pak došlo k jednomu zaváhání. Stejná sestava, tentokráte na domácí půdě, řádila i v neděli a své soupeře, Pro Drakun a Cibulky rozesmutnila na cestu výhrami dvakrát 4:0. Tým se tak drží ve vedoucím triu v tabulce určené utkáními prvního hracího víkendu.

V odlišné situaci je druhý tým Dietz. Trojice statečných Standa Jurčík, Ondra Bořil a Honza Ryba se vydala na utkání do jižních Čech. S domácí Zvonárnou prohráli nejtěsnějším způsobem - 2:2 ale o devět míčků. Druhým sobotním soupeřem bylo béčko Fajne, zde bodoval jen Honza Ryba. Stejný scénář (1:3, bodující Honza) přinesly i nedělní utkání s hradeckým Presponem a béčkem Otecu. Dietzu tak zatím s mini ztrátou jednoho bodíku náleží poslední příčka.Comments


bottom of page