top of page

Úspěšní junioři na FAJNE

Pod taktovkou OSTRAVA SQUASH KLUBu ve spolupráci se sportovním centrem FAJNE Ostrava se tento víkend uskutečnil turnaj juniorů kategorie "A". Startovní pole bylo zúženo díky prázdninovému termínu, ale i tak náš klub vyslal celou řádku mladých zástupců. Ti se, jak je dobrým zvykem, neztratili a byli vidět na pódiových umístěních.


Jediná dívka hájící barvy Viktorky, Ella Pelikánová, startovala v kategorii G15. Ta se hrála jako pětičlenná skupinka. Ella si v Ostravě připsala rovnoměrně 2 výhry a 2 prohry, což jí přineslo bronz.


Obdobná pětičlenná skupinka čekala jejího bratra Maxe v kategorii B11. Max potvrdil své nasazení a při ztrátě pouhého jediného setu bral zlato.

V nejhojněji obsazené kategorii tohoto hracího víkendu - B13, se pokusil proměnit nejvyšší nasazení v celkové prvenství Jirka Hartmann, ale proti byl hradecký Dufek. V souboji o bronz také bohužel neuspěl Max, Tonda Kachlíř přidal šesté místo.

Jirka s Tondou poté pokračovali i v B15 mezi staršími soupeři. Tonda zopakoval šesté místo, Jirku zastavil v semifinále Rynt. To mu ale nevzalo chuť a po čtyřech setech se mohl radovat z bronzu.

V poslední hrané kategorii B17 nás zastupovali Michal s Radimem Juráškovi. I přes náročný program zahrnující večerní páteční Déčko se kluci neztratili a obsadili pěkné druhé a třetí místo.

Comments


bottom of page