Historie klubových turnajů

Klubové turnaje 2019/2020

TOUR

PARTNERY SPORTPROFIT TOUR JSOU:  

6.páteční déčko pro příchozí s restaurací BTW v pátek 31.1.2020 od 17.00 hod.

propozice zde: 

los v místě konání v 17.00, první zápasy od 17.15 hod.

minimální počet účastníků: 16, maximální počet účastníků: 40 nejdříve přihlášených

 

aktuální počet přihlášených:  27     seznam přihlášených zde:

3.1.2020

Jirka Dušek prvním vítězem kalendářního roku 2020

Zcela netradičně již z kraje nového roku 2020 se na Viktorce konalo v této sezoně již 5.páteční déčko pro příchozí. Turnaje se necelé tři dny po Silvestru zúčastnilo parádních 32 účastníků, z nichž 4 byli úplnými nováčky. Nejvýše nasazenými v turnaji byli Jirka Dušek a Víťa Lazar. Oba se nakonec probojovali i do samotného finále, leč jejich cesty byly rozdílné. Mnohem méně se nadřel Jirka, který všechny své zápasy s přehledem vyhrál. To Víťa se velmi natrápil ve čtvrtfinále proti Robertu Alexovi, kterého udolal až ve 3.setu. Svou kůži nedal zadarmo ani Michal Štěpán, který také v semifinále donutil jít Víťu až do rozhodující sady, avšak ani on na něj nestačil, Finále nabídlo pěknou podívanou. První set byl jasně v režii Víti, ten druhý zas opanoval Jirka. Třetí byl bojem o každý míč a těžší průběh turnaje pro Víťu se nakonec podepsal i na jeho fyzickém výkonu, když mu v koncovce došlo a Jirka si tak dokráčel pro další vítězství! Boj o bronz byl také parádní a poměrně dlouhou bitvou. Po hodně dlouhé době se nakonec z medailového umístění radoval Tomáš Havlík, který udolal Michala Štěpána v koncovce třetího setu. Nejlépe z žen se nakonec umístila Marika Doubravová, která v utkání o deváté místo podlehla Martinu Kollárovi. Vítězem platu a 17.místo obsadil Ondra Gavenda. Příště se na Vás budeme těšit v pátek 31.1. a již teď se můžete těšit na parádní občerstvení, které bude v režii naší partnerské restaurace BTW.

 

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde:

 

Fotogalerie z turnaje zde:

 

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2019/2020 zde:

13.12.2019

Michal Jadrníček si odskočil vyhrát své 1.déčko :D

V pátek třináctého se v rámci prosincového déčka pro příchozí sešlo na kurtech Centra Viktoria dohromady 30 statečných, kteří si to rozdali o celkové prvenství. Turnaj nám tentokráte osvěžila účast brněnského extraligisty a aktuálně 7 .hráče českého žebříčku Michala Jadrníčka. Ten byl jasným favoritem turnaje, což potvrdil i na kurtech, když prakticky všechny jeho zápasy byly exhibičního rázu. I tak se ale našly momenty, kdy sympaticky bojující Peťa Novotný, Ria Alexová, Michal Štěpán nebo Robert Alexa, našli recept a občas Michala dokázali přehrát.  Ve finále se pak s Michalem potkal asi dle předpokladů Jirka Dušek. Co se kvality týče, byl to rozhodně nejlepší zápas turnaje. Jirka bojoval a místy dokázal s Jadranem držet krok, na více než pár bodů v každém setu to ovšem nestačilo. I tak se Jirka nemusí za svůj výkon vůbec stydět. V zápase o 3. místo se potkali Robert Alexa s Martinem Kollárem. Ten si v průběhu turnaje poradil po velké bitvě s Michalem Vaňkem a ve třech setech udolal následně i Jirku Pinku ve čtvrtfinálovém souboji. V semifinále pak sice získal 1.set s Jirkou Duškem, na více se ovšem nezmohl a prohrál 1/2. Boj o třetí místo pak jasně ovládl Robert Alexa, který měl zřejmě nejtěžší los, když v 1.kole musel přejít přes Ondru Bořila, který nakonec vyhrál plate. Ve 2.kole svedl další velkou bitvu se čtvrtým nasazeným Tomášem Havlíkem, kterého udolal ve 2 těsných koncovkách. Asi nejvíc sil jej ale nakonec stálo čtvrtfinále s Marikou Doubravovou, se kterou vydřel vítězství až v koncovce rozhodujícího třetího setu. V semifinále se pak sympaticky snažil vzdorovat Jadranovi, ale rozdíl na kurtu byl prostě evidentní. Ještě se patří tradičně dodat, že deváté místo vybojoval Michal Vaněk!

 

Všem velké díky za účast i celý rok 2019 a v novém roce začneme pěkně zostra již v pátek 3.ledna, takže po Silvestru se na Vás všechny budeme těšit ;)

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde:

 

Fotogalerie z turnaje zde:

 

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2019/2020 zde:

15.11.2019

Jirka Dušek s přehledem vítězem listopadového déčka

V půlce listopadu se již tradičně uskutečnilo páteční déčko na Viktorce a jak je již letos zvykem, bylo výborně obsazené. Na kurtech se prohánělo dohromady 39 bojovníků a i kvalitou šlo o dobrý turnaj. Velký favorit turnaje byl Jirka Dušek, který ovšem v říjnu klopýtl, a tak měl velkou chuť toto zaváhání napravit, což se mu nakonec i povedlo. Jirka prošel bez sebemenších problémů až do finále, kde na něj tak trochu překvapivě čekal Michal Štěpán. Ten Jirkovi vzdoroval a v prvním setu otočil stav 6/10 na 12/10.  Ve zbytku zápasu však dominoval Jirka a připsal si druhé letošní vítězství. Michal v cestě do finále porazil Riu Alexovou a v semifinále Martina Kollára. Ten se ve čtvrtfinále postaral o největší překvapení turnaje, když zdolal turnajovou dvojku a minulého vítěze Víťu Lazara po boji 11/9, 13/11. Martinovi následně zápas o 3.místo skrečoval Robert Alexa, který si ve čtvrtfinále poradil s Michalem Vaňkem. Deváté místo získala Marika Doubravová. Vítězem platu se stal Tomáš Havlík, který se překvapivě loučil s hlavní soutěží již v 1.kole, neboť nestačil na solidně hrající Riu Alexovou. Vláďa Kolegar si připsal 3 výhry mezi poraženými v předkole a bylo z toho 33.místo. Díky všem za účast a budeme se na Vás těšit v pátek 13.12.!

 

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde:

 

Fotogalerie z turnaje zde:

 

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2019/2020 zde:

V pátek 11.10.2019 se konalo druhé letošní páteční déčko pro příchozí na Viktorce a obsazení slibovalo doopravdy pěknou podívanou. Nejenže se turnaje zúčastnilo skvělých 39 hráčů, ale i obsazení bylo tentokrát velmi silné a dalo by se říct, že spíše než o déčko se kvalitou jednalo o turnaj někde mezi béčkem a céčkem. Mezi hlavní favority patřili nasazení Jirka Dušek, Víťa Lazar, Michal Vaněk, ale i nenasazení černí koně v podobě Roberta Alexy, Honzy Břeně a Standy Jurčíka. Na medailové pozice si brousili zuby i Martin Štěpán jun., Michal Štěpán, Jirka Pinka a mnoho dalších. Na špatný los doplatil v 1.kole Jirka Pinka, který podlehl Honzovi Břeňovi. Ten se následně probojoval do čtvrtfinále, kde si poradil s Michalem Štěpánem. O jeho soupeři se rozhodovalo v duelu mezi Jirkou Duškem a Honzou Šťastníkem. Zápas to byl nesmírně vyrovnaný a za stavu 9/9 v rozhodujícím setu byl tím šťastnějším Honza Šťastník. Bylo tedy jasné, že Jirka Dušek svůj triumf ze září neobhájí. V semifinále se čekala velká bitva, avšak opak byl realitou. Honza Břeň využil chytrou taktiku, kterou nutil Honzu spěchat a následně i kazit a tak po hladké výhře 2/0 na sety postoupil do finále Ve druhé straně pavouku bylo k vidění také několik pěkných zápasů. Tím prvním byl zápas Michala Vaňka s Ondrou Bořilem.  Zápas byl plný emocí a vyhrocených okamžiků. Pevnější nervy a asi větší bojovnost nakonec prokázal Michal a postoupil. Ve čtvrtfinále na něj čekal další černý kůň turnaje, Standa Jurčík. Zápas by se dal opět definovat urputnou bojovností obou hráčů. Tentokráte se však z vítězství radoval zřejmě technicky lépe vybavenější Standa. Na něj v semifinále čekala turnajová dvojka Víťa Lazar. Ten si prožil peklo ve čtvrtfinále s Martinem Štěpánem juniorem, který turnaj od turnaje dokazuje víc a víc, že je s ním třeba počítat a nejinak tomu bylo i v tomto duelu. Zápas byl asi nejhezčím z celého turnaje. Hráli se dlouhé, pěkné výměny a k vidění bylo i několik skvělých zakončení a úderů z “nehratelných“ pozic. Zkušenosti ale lépe prodal Víťa a po výhře 2/0 se radoval z postupu. V semifinále tedy narazil na Standu. Standa byl možná mírným favoritem, avšak se na něm podepsala nepříliš dobrá kondice, která jej stála zápas. Standa působil unaveně a Víťa se mohl těšit z poměrně snadné výhry 2/0 a postupu do finále. Do finále vstoupil výrazně lépe Víťa. Rychle se ujal vedení 6/0 a náskok, který se sice neustále ztenčoval, si dokázal udržet a po výhře 11/9 se ujal vedení. Ve druhém setu Honza Břeň zabral a hra se vyrovnala. Menší vedení si udržoval právě Honza, ale za stavu 8/7 pro sebe udělal několik zbytečných chyb, a tak se po výhře 11/9 i ve druhém setu mohl z celkového vítězství radovat Víťa. V zápase o bronz udolal Honza Šťastník 2/1 Standu Jurčíka. Deváté místo vydřel Robert  Alexa a vítězství v platu zaznamenal Tomáš Sigmund. Nejlepším mezi vyřazenými v předkole byl Vláďa Kolegar. Díky všem za skvělý turnaj a těšíme se 15.11.2019 u třetího pátečního déčka!

 

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde:

 

Fotogalerie z turnaje zde:

 

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2019/2020 zde:

20.9.2019

Jirka Dušek prvním vítězem pátečního déčka ve 4.ročníku Sportprofit tour!

Máme za sebou první páteční déčko 4. ročníku Sportprofit Tour a déčko to bylo vskutku vydařené.  Na Viktorce se totiž po dvou měsíční pauze sešlo neskutečných 40 účastníků, a tak bylo doopravdy na co koukat, neboť bylo sehráno více než 100 zápasů. Nejlépe si v turnaji nakonec vedli dva nejvýše nasazení, tedy Jirka Dušek a Víťa Lazar. Finále bylo od první výměny vyrovnané a střídaly se v něm pasáže plné pěkných výměn, ale i někdy i plné až úplně zbytečných a hloupých chyb. Tím šťastnějším a i lepším hráčem nakonec po celou dobu byl Jirka, který si tak na své konto připsal druhé vítězství na brněnských déčkách. Druhá pozice tedy putuje k obhájci loňského celkového vítězství Víťovi Lazarovi! Třetí nakonec skončil další favorit Honza Šťastník. Ten si ve čtvrtfinále poradil s odvěkým rivalem Michalem Vaňkem, ale semifinále s Jirkou se mu vůbec nevydařilo. Boj o třetí místo mu byl nakonec skrečován. O největší překvapení turnaje se postarala teprve čtrnáctiletá Riana Alexová, která se přes Jirku Pinku a Ondru Manďáka, který vyřadil Michala Štěpána, dokázala probojovat do svého prvního semifinále a i zde svedla pěknou bitvu s Víťou Lazarem, kterému zejména v 1. setu pěkně zavářela. Boj o bronz kvůli brzkému rannímu odjezdu na reprezentační soustředění vzdala. Na turnaji se představili dohromady 3 nováčci a i junioři brněnské Viktorky. Všichni tito hráči tedy přispěli k zpestření turnaje a věříme, že další nováčci a junioři je budou následovat! Ještě je třeba tradičně doplnit, že vítězem platu se stal Aleš Tchuř, deváté místo putuje k Michalu Štěpánovi a vítězem mezi vyřazenými v předkole se stal Ondra Ryšavý! Všem ještě jednou moc dík za účast a budeme se těšit 11.10.  u druhého podniku letošní tour!

Kompletní výsledky turnaje zde:

Fotogalerie z turnaje: bude doplněna

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2019/2020 zde: