31/01/2020

V pátek 31.1. se na Viktorce konalo již 6.páteční déčko v rámci Sportprofit Tour 2019/2020.  Tentokráte jsme pro účastníky připravili speciální občerstvení, o které se postarala výborná restaurace BTW, která sídlí přímo v areálu Centra Viktoria, a díky které si naši hráči mohli užít skvělých řízečků, burgerů a dalších pochutin! Turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 41 hráčů, což je historicky druhý nejvyšší počet, za což všem zcela jistě patří velký dík! Turnaj byl tentokráte i velmi silně ob...

29/01/2020

Druholigový tým Viktorie Brno během hracího víkendu nezaváhal a navýšil svůj náskok na čele skupiny D o další body. 

Na sobotní trojutkání tým zajížděl do Ostravy na kurty SBA. S domácím KORASem si kluci poradili s přehledem a v sestavě Michal Štěpán, Roman Švec, Robert Alexa a Martin Kollár vyhráli 4:0 (3:0 3:0 3:1 3:1). Druhým soupeřem bylo Áčko z Uherského Hradiště, zde si naši borci připsali výhru 3:1, když Michal neutančil pátý set s Michalem Vaňkem.

Stejná sestava pak v suveréních výkone...

27/01/2020

I v druhé polovině soutěže se prvoligový tým Viktoria Brno Huslík pohybuje v horní polovině tabulky skupiny B. V lednovém hracím víkendu v sobotu zajížděli kluci do Prahy, zatímco v neděli hráli v klidu domácího prostředí v Centru Viktoria.

Na prazškém Hamru se nejprve utkali s domácím týmem Hamr Head A, kterému patří spodní příčky tabulky. Naše sestava byla Vítězslav Lazar, Jan Ryba, Ondřej Bořil a Jan Břeň, a byla to sestava úspěšná, neboť si připsala výhru 3:1 (2:3 3:0 3:1 3:1). Druhý soup...

26/01/2020

Na konci ledna vstoupila 3. liga mužů skupina E do třetího hracího víkendu. Bástr team bohužel přišel o své těsné vedení v tabulce, zatímco Pneukomplet třetí místo obhájil a vylepšil svůj náskok na slávisty. 

Hostitelem sobotního kola bylo Uherské Hradiště. Právě domácí B-tým Slovácké byl soupeřem Bástr teamu. Ten ve složení Jiří Pinka, Aleš Tchuř, Boris Heneš a Filip Rozprým domácím nedal šanci a přehrál je bez ztráty setu 4:0. Těžším soupeřem byla posílená Slavia C, která se ujala po v...

21/01/2020

Strahovský klub byl opět pořadatelem jak mužského, tak i ženského Áčka. Lednových turnajů se tentokráte zůčastnil solidní počet zahraničních hráčů.

Právě start zahraničních hráčů se promítl i do výsledků našich zástupců. Nejvíce zahraničních soupeřů si "užil" Martin Švec. Nejprve si poradil s Polákem Pelczynskim, poté se slovenským Mirem Cellerem, aby nakonec byl vyřazen Španělem Juanem Garciou ve čtvrtfinále. 

Zbylí naši zástupci byli nalosováni do opačné časti pavouka. Všichni přešli přes dv...

20/01/2020

Ve dnech 16.-19.1. proběhl ve třech pražských squash centrech domácí evropský juniorský turnaj Czech Junior Open, který se řadí mezi top turnaje kategorie Super Série! Na turnaji jsme tak měli i solidní klubové zastoupení, když se na kurtech představilo hned 9 zástupců našeho klubu! Nejlépe si vedli Ria Alexová a Mara Panáček.

Ria vstupovala do turnaje jako nasazená jednička, což hladce potvrdila v prvním kole a i ve čtvrtfinále proti nepříjemné Ukrajince. V semifinále narazila na svou velkou...

19/01/2020

Další pokračování ostravské CNC Product Tour 2020 se odehrálo na Mariánských Horách. Mezi nasazenou osmičkou jsme měli tři borce, další trojice pak byla nenasazená. Nasazení nakonec nebylo rozhodujícím faktorem, neboť po dlouhé době oprášil raketu exmistr republiky Pavel Sládeček, který spolu s bratrem Martinem patřili k favoritům turnaje. Papírové předpoklady Pavel pak naplnil i v praxi a zvítězil.

Nejvýše se probojoval Michal Štěpán, který byl právě Pavlem vyřazen ve čtvrtfinále, ale poté o...

13/01/2020

Ihned po domácím juniorském Béčku pokračovali mladí zástupci Viktorky na turnaji kategorie A. Jednalo se o Ammbra Cup pořádaný v pražském SBC.

Ella Pelikánová, jak je již dobrým zvykem v B13, se probojovala do finále bez ztráty setu. Zde se její soupeřce, poděbradské Barboře Komárkové, podařilo Elle oplatit prohru z semifinále listopadového Áčka a zlato tak putovalo do Čech po výsledku 11/3, 9/11, 11/6, 11/3.

Druhé finále, mezi nejmladšími chlapci v B11, vydřel Jirka Hartmann. Ten musel v semi...

08/01/2020

Začátek ledna tradičně náleží setkání nejlepších světových juniorů na turnaji British Open, považovaného za neoficiální juniorské mistrovství světa jednotlivců. Osvědčeným pořadatelem je Birmingham, který už prokázal vhodné organizační schopnosti i v minulých letech. Letos se zde sešlo téměř 750 juniorů ze všech koutů planety. Český squash vyslal šestnáctičlennou výpravu včetně zástupců Viktorky.

Ve čtvrtek 2. ledna jako první turnaj zahájila Verča Vejrostová. Los jí nebyl vůbec nakloněn...

07/01/2020

V ostravském centru FAJNE se po po vánočních svátcích uskutečnil solidně obsazený turnaj kategorie B. Mezi 44 hráči bylo přítomno i našich 5 borců.

Nejvýše nasazeným byl opět Kuba Zapala. Ten po rozjezdu (Tomáš Tauš 3:0, Filip Nosek 3:0) narazil ve čtvrtfinále na Ladislava Buriána a tento zápas již přinesl pětisetovou bitvu. Kuba se ujal vedení, ale pak musel zápas otočit k vítěznému konci (11/8, 3/11, 9/11, 11/4, 11/9). Obdobný průběh mělo pak semifinále s Ondrou Pavelkou, bohužel vítěz...

Please reload